Офіс і виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10

 

 

 
 

Екологічний вплив реагенту TIZINOX® на навколишнє середовище

З кожним днем проблема екології нашої планети стає все більш актуальною. Уряди різних країн змушені розробляти стандарти і вводити нові обмеження для регулювання цього питання.

Для транспортних компаній вкрай важливо дотримуватися стандартів Euro 4-6, які регламентують вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобіля. Щоб уникнути порушень міжнародного законодавства використовується система SCR та екологічний реагент TIZINOX®.

Залізничний та автомобільний транспорт «дарує» кожному вдиху городян шкідливі речовини, скорочуючи їх життя і приводячи до хронічних захворювань вже в дитячому віці. Спільна діяльність сировинного комплексу, промисловості та транспорту, які обслуговують невгамовні потреби сучасного суспільства, ведуть до глобального потепління та катаклізмів на всій Земній кулі. Якщо ситуацію не змінити, через 50 років Земля просто буде непридатна для життя!

Тому, будь-яка технологія, яка здатна змінити ситуацію на краще, цінується зараз на вагу золота. Однією з таких технологій, здатних істотно знизити ступінь забруднення повітря від роботи автомобілів, стала розроблена німецькими вченими SCR.

Екологічний вплив реагенту TIZINOX® на навколишнє середовище

Технологія SCR за допомогою рідкого реагенту TIZINOX® очищає вихлоп дизелів від 90% шкідливих речовин. Так що, використання TIZINOX® допомагає вантажним автомобілів не тільки відповідати новим екологічним стандартам Євро 4-6, але і забезпечувати безпеку вихлопу для екології.

На довершення, скажімо, що сам реагент, що складається з сечовини високого ступеня очищення і води, абсолютно нешкідливий для природи, нетоксичний і не горючий.

Одним словом, якщо ви думаєте про майбутнє нашого спільного дому та бажаєте здоров'я своїм нащадкам, TIZINOX®  і технологія SCR - ваш вибір!