Офіс і виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10

 
 
 

IBC контейнери для реагента TIZINOX®

Наше підприємство здійснює реалізацію продукції в каністрах різного об' єму та розливає за бажанням клієнта реагент TIZINOX® у власну тару замовника.

Контейнери – ІBS можуть застосовуватись в діапазонах широких температурних, вони мають хімічну стійкість. Якщо враховувати те що контейнери мають повну герметичність та механічну міцність то вони мають здатність транспортовувати широкий ряд рідин, в більшості вони задіяні в поставках рідкої речовини.


Переваги IBC-контейнерів

Домінантність IBC-контейнерів над бочками:

  • Насамперед це зручність в експлуатації
  • Зберігання
  • Перевезення

Ще ІВС-контейнер місткістю 1 тис.літрів є кубічної форми.і завдяки цьому питомий обсяг рідини, що транспортуються в ІВС- контейнерах, на одиницю простору переважають над речовинами, які перевозяться в бочках.

Проте IBC-контейнера мають нажаль і свої недоліки, виникають деякі труднощі з розвантаженням та завантаженням, для цього треба використовувати спецтехніку чи щоб була рампа.

Тара

Контейнери IВC складаються з пластику та можуть використовуватися багаторазово. Їхнє призначення для перевезення, збереження твердих та рідких продуктів різних класів небезпек, продуктів харчування та різних хімічних сумішей.

Склад IВC контейнерів це металевий зварений каркас, який виготовляють за допомогою зварювання профілів зі сталі та листів, внутрішня ємність з поліетилену, яка є високостійкою до хімічних речовин. Знизу в ємності розташований злив.

Розміри контейнера

1200мм

Довжина

1000мм

Ширина

1160мм

Висота