Офіс і виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10

 

Заправки

Станція наповнення TIZINOX® (AdBlue®)

ПП «ТІЗ-Карбогаз» спеціалізується в галузі проектування, виготовлення та монтажу автозаправних станцій TIZINOX®.

Міцний резервуар з ізольованим зовнішнім покриттям захищає продукт всередині від надмірного тепла і холоду, а невеликі габарити та висока потужність наповнення забезпечують зручність експлуатації та економію часу.

Електронний лічильник характеризується високою чутливістю вимірювання.

АЗС TIZINOX®, що поставляються компанією «ТІЗ-Карбогаз», повністю укомплектовані всім необхідним технологічним обладнанням для прийому, зберігання і заправки автотранспорту рідиною TIZINOX® (AdBlue®).

Завдяки своїй портативній та ергономічній конструкції, монтаж можна зробити будь-де та замінити в будь-який час.

Переваги заправних станцій TIZINOX®:

  • оптимізація часу, який водії проводять на АЗС;
  • усунення небезпек зберігання в резервуарах і єврокубах;
  • спрощення процесу керування;
  • високоякісний сертифікований продукт за найкращими цінами.

 

 

TIZINOX®

TIZINOX®  - надзвичайне чисте рішення, розроблене спеціально для дизельних двигунів з системою SCR. TIZINOX®, складається з демінералізованої води та  карбаміду (сечовини). Він вприскується у вихлопні гази, щоб зменшити шкідливі викиди та відповідно до стандартів Євро-4, Євро-5, Євро-6.

Реагент - являє собою водний розчин сечовини, отриманий з технічно чистої сечовини (без сторонніх речовин), демінералізованої води, містить 32,5% сечовини. Продукт нетоксичний, без запаху, без кольору, безпечний для навколишнього середовища. TIZINOX® виготовляється відповідно до вимог ТУ.У.20.5-33957741-00162017.


Продукт дозволяє знизити вміст оксидів азоту у вихлопі дизельних двигунів на 90%. Вимоги визначаються в Україні ТУ.У.20.5-33957741-00162017.

TIZINOX®Aus 32 вприскується в випускний трубопровід, в результаті селективної каталітичної реакції, в якій оксиди азоту і аміак перетворюються в нешкідливий азот та водяну пару.


TIZINOX®, знаходиться у спеціальному бакові, під тиском 4,5 - 8,5 бар через інжектор вприскується в потік відпрацьованих газів. Результатом впливу гарячих газів на розчин, він розкладається: аміак (NH3), ізоціанову кислоту (HNCO). Далі ізоціанова кислота в процесі гідролізу розкладається знову: аміак, вуглекислий газ (CO2). Отриманий таким чином аміак використовується для нейтралізації оксидів методом селективної каталітичної нейтралізації, в результаті якої отримуємо вуглекислий газ, азот (N2) і водяну пару.

 

TIZINOX® від «ТІЗ-Карбогаз»

Економія палива

За рахунок використання SCR системи автовиробникам вдалося домогтися економії споживання палива близько 3-5%. Витрата реагенту становить близько 4-5% від витрати палива.

Високий ступінь очищення

TIZINOX®- синтетичний продукт вищого ступеня очищення

Відповідність стандартам

Наш продукт відповідає вимогам ТУ У 20.5-33957741-00162017.

Нешкідлива суміш

За допомогою SCR системиTIZINOX® впорскується в систему в певній кількості та викликає реакцію, в результаті якої аміак, що містяться у відпрацьованих газах, перетворюються в нешкідливі азот і воду.

 

Де застосовується TIZINOX®


TIZINOX® застосовується системами SСR в виробництві автомобілів за нововведеними директивами, які ввів Євросоюз, врегульовують еміcію шкідливих речовин в дизельних моторах. Згідно директивам Євро-cоюзу 1 жовтня 2006 вcтупили в дію новіші, вищі норми викидів вихлопів в атмосферу (за назвою Євро- 4), які 1 жовтня 2008 ще підвищилися (в Євро-5 ). Відповідно, автовиробники почали випуск автомобілів Євро-5 після 2009.

Нововведені стандарти потребують від заводів вантажних автомашин cпорядженої масою понад 3,5 тон відповідати нормам емісії. SCR технологія надає ці можливості. Дійcний рівень норм викидів шкідливих речовин - Євро-6 - вступив в дію в 2014 році. Допуcтима норма викиду оксидів cтановить 400 мг/кВтг, тобто 80% менше, ніж в нормі Євро-5.

Споживання

Реагент заливається в окремий бак, переважно синьою кришкою. Споживання реагенту в легкових автомобілях становить близько 5% споживання дизельного палива.

У вантажних автомобілях система очищення вихлопу включається з раннього етапу і тому споживання TIZINOX® становить близько 6%.

 

Виробництво TIZINOX®
 

Про компанію

Компанія «ТІЗ-Карбогаз», це єдиний виробник в Україні реагенту TIZINOX® (Aus 32), який використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів методом селективної каталітичної нейтралізації.

TIZINOX® дозволяє знизити вміст оксидів азоту у вихлопі дизельних двигунів на 90%. Вимоги до реагенту визначаються технічними умовами ТУ У 20.5-33957741-00162017.


Виробничі потужності підприємства, поєднанні сучасними технологіями та наявністю власної лабораторії забезпечують виготовлення та контроль якості реагенту TIZINOX®  на всіх етапах включаючи водопідготовку, виготовлення, розлив та продаж продукції.


TIZINOX® (Aus 32)  застосовується  в системах SCR в автомобілебудуванні в зв'язку з новими директивами Європейського союзу, що регулюють емісію шкідливих речовин в дизельних двигунах. Відповідно до директив Європейського союзу, 1 жовтня 2006 року набули чинності нові, більш жорсткі норми викидів вихлопних газів (так звані Євро-4), які від 1 жовтня 2008 року ще більш посилилися (так звані Євро-5 ).

Нові стандарти вимагають від виробників вантажних автомобілів зі спорядженої масою понад 3,5 тонн відповідати нормам емісії. Такі можливості дає SCR технологія. Актуальний рівень норм викидів шкідливих речовин - Євро-6 - вступив в силу в 2014 році. Допустиме значення викиду оксидів азоту становить 400 мг/кВтг, тобто 80% менше, ніж норма Євро-5.

Тізкарбогаз
 
 
 
 

 

 

Де застосовується TIZINOX®


Наливайте TIZINOX® в спеціальний бачок призначений для Aus 32. У жодному випадку не допускайте потрапляння дизпалива в бак для Aus 32. Користуйтеся винятково обладнанням для Aus 32 при зберіганні, або дозаправленні Aus 32. Слідкуйте за чистотою для обладнання, ретельно очищуйте забруднення. 

 Рекомендації щодо застосування реагента TIZINOX®

При очищенні внутрішніх поверхонь або заправного устаткування для Aus 32 слід використовувати демінералізовану воду.

Потрібно вжити заходи безпеки від змішування з звичайною водою, паливом, маслом чи іншими посторонніми рідинами.

При роботі з великою кількістю TIZINOX®2, слід бути дуже обережним ,бо він може пролится.Обовязково носити спеціальний одяг.У разі проливання TIZINOX®, на якусь поверхню чи автомобіль промити добре водою.

TIZINOX®, замерзає при температурі -11,5 °C, через це у ємності яка містить реагент, встановлений спеціальний підігрівач, про те навіть, якщо він замерзне то не втратить своїх властивостей і буде готовий для подальшого застосування. Коли вимикається двигун то спеціально призначений насос щоб споржнитm підвідні патрубки і викачає реагент назад до ємності.

     Умови зберігання

РеагентTIZINOX® вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб'юторів, але ось деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і все сплави, що містять перераховані метали. Крім того, TIZINOX® «не переносить»  оцинковану і маловуглецеву сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду. Без побоювання TIZINOX® може контактувати з високолегованими сталями, а також, чистими поліетиленами і поліпропіленами.

Найбільш сприятлива температура для збереження Aus 32, від 0 - 10 °С, при такій температурі термін придатності становить 36 місяців. Якщо температура в межах 20 до 25 °С термін придатності зменшиться в 2 рази.

Ідеальна температура зберігання реагенту в межах 0 - 10 °С, при цьому термін зберігання становить 36 місяців. При температурі в інтервалі від 20 до 25 °С термін зберігання скорочується в 2-3 рази.

Нагрівання ж понад 35 °С (в тому числі і при «розмерзанні»), веде до ризику втрати всього реагенту. При таких екстремальних температурах TIZINOX® зберігається недовго і кожну партію, що піддалася таким температурним впливам потрібно перевіряти на придатність окремо.

 

 
 

IBC контейнери для реагента TIZINOX®

Наше підприємство здійснює реалізацію продукції в каністрах різного об' єму та розливає за бажанням клієнта реагент TIZINOX® у власну тару замовника.

Контейнери – ІBS можуть застосовуватись в діапазонах широких температурних, вони мають хімічну стійкість. Якщо враховувати те що контейнери мають повну герметичність та механічну міцність то вони мають здатність транспортовувати широкий ряд рідин, в більшості вони задіяні в поставках рідкої речовини.


Переваги IBC-контейнерів

Домінантність IBC-контейнерів над бочками:

  • Насамперед це зручність в експлуатації
  • Зберігання
  • Перевезення

Ще ІВС-контейнер місткістю 1 тис.літрів є кубічної форми.і завдяки цьому питомий обсяг рідини, що транспортуються в ІВС- контейнерах, на одиницю простору переважають над речовинами, які перевозяться в бочках.

Проте IBC-контейнера мають нажаль і свої недоліки, виникають деякі труднощі з розвантаженням та завантаженням, для цього треба використовувати спецтехніку чи щоб була рампа.

Тара

Контейнери IВC складаються з пластику та можуть використовуватися багаторазово. Їхнє призначення для перевезення, збереження твердих та рідких продуктів різних класів небезпек, продуктів харчування та різних хімічних сумішей.

Склад IВC контейнерів це металевий зварений каркас, який виготовляють за допомогою зварювання профілів зі сталі та листів, внутрішня ємність з поліетилену, яка є високостійкою до хімічних речовин. Знизу в ємності розташований злив.

Розміри контейнера

1200мм

Довжина

1000мм

Ширина

1160мм

Висота

 

 

 
 

Екологічний вплив реагенту TIZINOX® на навколишнє середовище

З кожним днем проблема екології нашої планети стає все більш актуальною. Уряди різних країн змушені розробляти стандарти і вводити нові обмеження для регулювання цього питання.

Для транспортних компаній вкрай важливо дотримуватися стандартів Euro 4-6, які регламентують вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобіля. Щоб уникнути порушень міжнародного законодавства використовується система SCR та екологічний реагент TIZINOX®.

Залізничний та автомобільний транспорт «дарує» кожному вдиху городян шкідливі речовини, скорочуючи їх життя і приводячи до хронічних захворювань вже в дитячому віці. Спільна діяльність сировинного комплексу, промисловості та транспорту, які обслуговують невгамовні потреби сучасного суспільства, ведуть до глобального потепління та катаклізмів на всій Земній кулі. Якщо ситуацію не змінити, через 50 років Земля просто буде непридатна для життя!

Тому, будь-яка технологія, яка здатна змінити ситуацію на краще, цінується зараз на вагу золота. Однією з таких технологій, здатних істотно знизити ступінь забруднення повітря від роботи автомобілів, стала розроблена німецькими вченими SCR.

Екологічний вплив реагенту TIZINOX® на навколишнє середовище

Технологія SCR за допомогою рідкого реагенту TIZINOX® очищає вихлоп дизелів від 90% шкідливих речовин. Так що, використання TIZINOX® допомагає вантажним автомобілів не тільки відповідати новим екологічним стандартам Євро 4-6, але і забезпечувати безпеку вихлопу для екології.

На довершення, скажімо, що сам реагент, що складається з сечовини високого ступеня очищення і води, абсолютно нешкідливий для природи, нетоксичний і не горючий.

Одним словом, якщо ви думаєте про майбутнє нашого спільного дому та бажаєте здоров'я своїм нащадкам, TIZINOX®  і технологія SCR - ваш вибір!