Офіс і виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10

 

 

 

Де застосовується TIZINOX®


Наливайте TIZINOX® в спеціальний бачок призначений для Aus 32. У жодному випадку не допускайте потрапляння дизпалива в бак для Aus 32. Користуйтеся винятково обладнанням для Aus 32 при зберіганні, або дозаправленні Aus 32. Слідкуйте за чистотою для обладнання, ретельно очищуйте забруднення. 

 Рекомендації щодо застосування реагента TIZINOX®

При очищенні внутрішніх поверхонь або заправного устаткування для Aus 32 слід використовувати демінералізовану воду.

Потрібно вжити заходи безпеки від змішування з звичайною водою, паливом, маслом чи іншими посторонніми рідинами.

При роботі з великою кількістю TIZINOX®2, слід бути дуже обережним ,бо він може пролится.Обовязково носити спеціальний одяг.У разі проливання TIZINOX®, на якусь поверхню чи автомобіль промити добре водою.

TIZINOX®, замерзає при температурі -11,5 °C, через це у ємності яка містить реагент, встановлений спеціальний підігрівач, про те навіть, якщо він замерзне то не втратить своїх властивостей і буде готовий для подальшого застосування. Коли вимикається двигун то спеціально призначений насос щоб споржнитm підвідні патрубки і викачає реагент назад до ємності.

     Умови зберігання

РеагентTIZINOX® вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб'юторів, але ось деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і все сплави, що містять перераховані метали. Крім того, TIZINOX® «не переносить»  оцинковану і маловуглецеву сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду. Без побоювання TIZINOX® може контактувати з високолегованими сталями, а також, чистими поліетиленами і поліпропіленами.

Найбільш сприятлива температура для збереження Aus 32, від 0 - 10 °С, при такій температурі термін придатності становить 36 місяців. Якщо температура в межах 20 до 25 °С термін придатності зменшиться в 2 рази.

Ідеальна температура зберігання реагенту в межах 0 - 10 °С, при цьому термін зберігання становить 36 місяців. При температурі в інтервалі від 20 до 25 °С термін зберігання скорочується в 2-3 рази.

Нагрівання ж понад 35 °С (в тому числі і при «розмерзанні»), веде до ризику втрати всього реагенту. При таких екстремальних температурах TIZINOX® зберігається недовго і кожну партію, що піддалася таким температурним впливам потрібно перевіряти на придатність окремо.